Aquastar

woda

wrzutnik monet

Wersja zimowa

kamper serwis

kamper parking

Holiday-Cleany - koluma serwisowa (dostęp do wody, prądu i zrzutu wody szarej i czarnej)Holiday-Cleany - koluma serwisowa (dostęp do wody, prądu i zrzutu wody szarej i czarnej)
Kolumna serwisowa dla kamperów. Zrzut wody szarej i czarnej

Kolumna Aquastar odpowiada za dystrybucję wody użytkowej, niezbędnej do podróżowania kamperem.

W standardzie kolumna jest zabezpieczona przed ujemnymi temperaturami, dzięki czemu może pracować również w sezonie zimowym.

Aquastar oferowany jest w dwóch wersjach z wrzutnikiem monet Auqastar Cash oraz bez Auqastar Open. W pierwszej wersji, wrzucenie określonej ilości monet, aktywuje kran, z którego można pobrać określoną ilość wody (np. 100L). Druga wersja, bez wrzutnika monet, to ogólnodostępny punkt dystrybucji wody.

Punkt serwisowy

Kolumny Clanstar-Kasette oraz Aquastar w połączeniu z kratką ściekową, zainstalowaną w płycie betonowej, to najwyższej jakości punkt serwisowy dla kamperów.

Umożliwia on opróżnienie zbiorników czarnej i szarej wody oraz uzupełnienie zapasów świeżej wody użytkowej w kamperze.

W odróżnieniu od kolumny Holiday-Cleany, prezentowanej wcześniej, fizyczne rozdzielenie punktu dystrybucji wody od kolumny do utylizacji nieczystości płynnych, zabezpiecza przed możliwością skażenia bakteryjnego kranu, używanego do poboru czystej wody.

kratka ściekowa

  • Wykonana ze stali nierdzewnej
  • Wyposażona w system spłukiwania
  • Przeznaczona do opróżniania zbiorników z szarą i czarną wodą
  • Produkt dostępny w dwóch rozmiarach 60x60cm i 110x60cm
Pobierz kartę produktu aquastar [PDF]

kolumny dla camper parków i MOP

Camper Drop (zlewnia ścieków, prąd, woda, wrzutnik, karta płatnicza)holiday-cleany (woda / prąd / ścieki)CLEANSTAR KASSETTE (zlewnia ścieków)AQUASTAR (woda)ELECTROSTAR (prąd)