CLEANSTAR KASSETTE

Ścieki

wrzutnik monet

Wersja zimowa

Zlewnia nieczystości

stacja zlewna

woda czarna

woda szara

kamper serwis

kamper parking

Holiday-Cleany - koluma serwisowa (dostęp do wody, prądu i zrzutu wody szarej i czarnej)Holiday-Cleany - koluma serwisowa (dostęp do wody, prądu i zrzutu wody szarej i czarnej)
Kolumna serwisowa dla kamperów. Zrzut wody szarej i czarnej

Kolumna Clanstar-Kasette jest jednostką dedykowaną, do opróżnienia nieczystości płynnych z kampera. Otwór z boku kolumny, służy do zlewu fekaliów z kasety WC (czarna woda).

Kolumna współpracuje z kratką ściekową, zainstalowaną w płycie betonowej. Wykorzystywana jest do opróżnienia zbiorników z szarą wodą (mydliny). Kratka może również służyć jako punkt odbioru fekaliów, w przypadku kamperów z automatycznym systemem opróżniania kasety WC. W tym celu kratka ściekowa posiada system spłukiwania bieżącą wodą, po zakończonej czynności serwisowej.

Kolumna jest zabezpieczona przed ujemnymi temperaturami, co umożliwia jej pracę przez cały rok.

Punkt serwisowy

Kolumny Clanstar-Kasette oraz Aquastar w połączeniu z kratką ściekową, zainstalowaną w płycie betonowej, to najwyższej jakości punkt serwisowy dla kamperów.

Umożliwia on opróżnienie zbiorników czarnej i szarej wody oraz uzupełnienie zapasów świeżej wody użytkowej w kamperze.

W odróżnieniu od kolumny Holiday-Cleany, prezentowanej wcześniej, fizyczne rozdzielenie punktu dystrybucji wody od kolumny do utylizacji nieczystości płynnych, zabezpiecza przed możliwością skażenia bakteryjnego kranu, używanego do poboru czystej wody.

kratka ściekowa

  • Wykonana ze stali nierdzewnej
  • Wyposażona w system spłukiwania
  • Przeznaczona do opróżniania zbiorników z szarą i czarną wodą
  • Produkt dostępny w dwóch rozmiarach 60x60cm i 110x60cm
Pobierz kartę produktu CLEANSTAR KASSETTE [PDF]

kolumny dla camper parków i MOP

Camper Drop (zlewnia ścieków, prąd, woda, wrzutnik, karta płatnicza)holiday-cleany (woda / prąd / ścieki)CLEANSTAR KASSETTE (zlewnia ścieków)AQUASTAR (woda)ELECTROSTAR (prąd)