Electrostar

prąd

wrzutnik monet

kamper parking

Holiday-Cleany - koluma serwisowa (dostęp do wody, prądu i zrzutu wody szarej i czarnej)Holiday-Cleany - koluma serwisowa (dostęp do wody, prądu i zrzutu wody szarej i czarnej)
Kolumna serwisowa dla kamperów. Zrzut wody szarej i czarnej

Kolumna Electrostar jest odpowiedzialna za dostęp użytkowników kamperów do energii elektrycznej.

Każdy samochód kempingowy, wyposażony jest w min. 20-metrowy przewód do połączenia go z najbliższym gniazdem elektrycznym. Na pojedynczej kolumnie, znajdują się maksymalnie cztery gniazda typu CEE - wymóg niemieckiego ustawodawstwa.

System Electrostar składa się z kolumny centralnej, na której znajduje się wrzutnik monet i panel sterujący do aktywacji wybranego gniazda oraz z kolumn peryferyjnych. Kolumna centralna posiada wbudowane cztery gniazda i może obsłużyć maksymalnie do dwóch kolumn peryferyjnych, co daje łącznie 12 gniazd zasilających.

kolumny centralne

Electrostar 4

Kolumna centralna z czterema gniazdami typu CEE aktywowanymi za pośrednictwem wrzutnika monet. Każde z gniazd zabezpieczone jest przez wyłącznik nadprądowy C16.

Electrostar 8

Kolumna centralna z czterema gniazdami typu CEE, obsługująca jedną kolumnę peryferyjną z dodatkowymi czterema gniazdami. Łącznie 8 gniazd prądowych, całość aktywowana za pośrednictwem wrzutnika monet. Każde z gniazd zabezpieczone jest przez wyłącznik nadprądowy C16.

Electrostar 12

Kolumna centralna z czterema gniazdami typu CEE, obsługująca dwie kolumny peryferyjne, każda z dodatkowymi czterema gniazdami. Łącznie 12 gniazd prądowych, całość aktywowana za pośrednictwem wrzutnika monet. Każde z gniazd zabezpieczone jest przez wyłącznik nadprądowy C16.

kolumny peryferyjne

Electro t4

Kolumna peryferyjna z czterema gniazdami typu CEE, aktywowanymi z poziomu jednostki centralnej. Współpracuje z wszystkimi modelami jednostek centralnych.Produkt ten może być również wykorzystany jako punkt ogólnego dostępu do gniazd zasilających, bez poboru opłat oraz bez zabezpieczeń nadprądowych dla każdego z gniazd.

Electro t4 (c16)

Ogólnodostępna, samodzielna jednostka zasilająca z czterema gniazdami typu CEE, bez poboru opłat. Każde z gniazd zabezpieczone jest przez wyłącznik nadprądowy C16.

Pobierz kartę produktu Electrostar [PDF]

kolumny dla camper parków i MOP

Camper Drop (zlewnia ścieków, prąd, woda, wrzutnik, karta płatnicza)holiday-cleany (woda / prąd / ścieki)CLEANSTAR KASSETTE (zlewnia ścieków)AQUASTAR (woda)ELECTROSTAR (prąd)