NOWA OFERTA CAMPER SYSTEM

Prąd

Woda

Ścieki

wrzutnik monet

płatność kartą

Wersja zimowa

woda czarna

woda szara

wc bus

stacja zlewna

Camper System wprowadza na Polski rynek autorskie rozwiązanie kolumn serwisowych dla caravaningu oraz WC Bus na MOP. Kolumna Camper Drop to uniwersalna zlewnia ścieków z pojazdów turystycznych, z dodatkowym poborem wody oraz prądu. Kolumna Camper Electro to dedykowany rozwiązanie do dystrybucji prądu na kempingach, w marinach oraz placach postojowych dla kamperów.

HOLIDAY-CLEANY

Prąd

Woda

Ścieki

wrzutnik monet

Wersja zimowa (opcja)

woda czarna

woda szara

Holiday-Cleany to uniwersalne rozwiązania, dające możliwość dopasowania konfiguracji stacji serwisowej, do potrzeb inwestora. Dostępny w sześciu wersjach, punkt serwisowy zapewnia dostęp do wody oraz prądu, a podstawa serwisowa odpowiada za utylizację nieczystości płynnych. Opcjonalnie kolumna może być zabezpieczona przed ujemnymi temperaturami.

CLEANSTAR KASSETTE

Ścieki

Wersja zimowa

woda czarna

woda szara

Kolumna Clanstar-Kasette jest jednostką dedykowaną, do opróżnienia nieczystości płynnych z kampera. Otwór z boku kolumny, służy do zlewu fekaliów z kasety WC (czarna woda). Kolumna współpracuje z kratką ściekową, zainstalowaną w płycie betonowej. W standardzie kolumna jest zabezpieczona przed ujemnymi temperaturami.

AQUASTAR

Woda

wrzutnik monet

Wersja zimowa

Kolumna Aquastar odpowiada za dystrybucję wody użytkowej, niezbędnej do podróżowania kamperem. W standardzie kolumna jest zabezpieczona przed ujemnymi temperaturami, dzięki czemu może pracować również w sezonie zimowym.

ELECTROSTAR

Prąd

wrzutnik monet

Kolumna Electrostar jest odpowiedzialna za dostęp użytkowników kamperów do energii elektrycznej.

System Electrostar składa się z kolumny centralnej, na której znajduje się wrzutnik monet i panel sterujący do aktywacji wybranego gniazda oraz z kolumn peryferyjnych. Kolumna centralna posiada wbudowane cztery gniazda i może obsłużyć maksymalnie do dwóch kolumn peryferyjnych, co daje łącznie 12 gniazd zasilających.

Pobierz katalog camper system [PDF]