Spotkajmy się nas na targach Camper Caravan Show 18-20 października w Nadarzynie

HOLIDAY-CLEANY

Prąd

Woda

Ścieki

wrzutnik monet

Wersja zimowa (opcja)

woda czarna

woda szara

Holiday-Cleany to uniwersalne rozwiązania, dające możliwość dopasowania konfiguracji stacji serwisowej, do potrzeb inwestora. Dostępny w sześciu wersjach, punkt serwisowy zapewnia dostęp do wody oraz prądu, a podstawa serwisowa odpowiada za utylizację nieczystości płynnych. Opcjonalnie kolumna może być zabezpieczona przed ujemnymi temperaturami.

CLEANSTAR KASSETTE

Ścieki

Wersja zimowa

woda czarna

woda szara

Kolumna Clanstar-Kasette jest jednostką dedykowaną, do opróżnienia nieczystości płynnych z kampera. Otwór z boku kolumny, służy do zlewu fekaliów z kasety WC (czarna woda). Kolumna współpracuje z kratką ściekową, zainstalowaną w płycie betonowej. W standardzie kolumna jest zabezpieczona przed ujemnymi temperaturami.

AQUASTAR

Woda

wrzutnik monet

Wersja zimowa

Kolumna Aquastar odpowiada za dystrybucję wody użytkowej, niezbędnej do podróżowania kamperem. W standardzie kolumna jest zabezpieczona przed ujemnymi temperaturami, dzięki czemu może pracować również w sezonie zimowym.

ELECTROSTAR

Prąd

wrzutnik monet

Kolumna Electrostar jest odpowiedzialna za dostęp użytkowników kamperów do energii elektrycznej.

System Electrostar składa się z kolumny centralnej, na której znajduje się wrzutnik monet i panel sterujący do aktywacji wybranego gniazda oraz z kolumn peryferyjnych. Kolumna centralna posiada wbudowane cztery gniazda i może obsłużyć maksymalnie do dwóch kolumn peryferyjnych, co daje łącznie 12 gniazd zasilających.

Pobierz katalog camper system [PDF]