Wyposażenie kempingów
Parkingi dla kamperów oraz Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP)

Pobierz katalog camper system [PDF]
Ogólnodostępna zlewnia ścieków - Camper Drop AquaStacja serwisowe dla kamperów z poborem opłat za wodę i prąd

Kolumna serwisowa
Camper Drop

Prąd

Woda

Ścieki

Wrzutnik monet

Płatność kartą

Wersja zimowa

Woda czarna

Woda szara

WC Bus

Stacja zlewna

Zrzut kaset wc

Camper drop to uniwersalne rozwiązania, dające możliwość dopasowania konfiguracji stanowiska serwisowego do potrzeb inwestora. Zrzut kaset WC odbywa się za pośrednictwem zlewni ścieków, czyli otwieranej szuflady zrzutowej. Dodatkowo kolumna Camper Drop może być wyposażona w kran do pobór wody lub gniazda elektryczne do dystrybucji energii elektrycznej. Pobór wody oraz prądu może być ogólnodostępny lub aktywowany poprzez opłatę za pośrednictwem wrzutnika monet lub czytnika kart płatniczych.

Dystrybucja prądu na kempingu oraz Camper Park'u

Kolumna elektryczna
Camper Electro

Prąd

Wrzutnik monet

Płatność kartą

Pobór opłat

Gniazda elektryczne CEE

Kolumny Camper Electro są odpowiedzialne za dostęp użytkowników kamperów i przyczep kempingowych do energii elektrycznej. Kolumna Electro King jest jednostką centralną posiada wrzutnik monet lub czytnik kart płatniczych wraz z panelem sterujący do aktywacji wybranego gniazda na kolumnie peryferyjnej Electro Slave. Electro Solo jest ogólnodostępną kolumną zapewniającą dostęp do prądu.

Ekonomiczna Zlewnia Ścieków
CAMPER DROP Zero

Woda

Ścieki

Wersja zimowa

woda czarna

stacja zlewna

zrzut kaset wc

Camper Drop Zero jest to ekonomiczna stacja zlewna dla pojazdów turystycznych, wykonana ze stali nierdzewnej. Model Zero zapewnia opróżnianie kaset WC, za pośrednictwem szuflady zrzutowej otwieranej nogą. Kolumna zlewna wyposażona jest w dwa krany. Jeden do spłukania zlewni oraz kaset WC oraz drugi do poboru czystej wody.