Camper Drop Pro

Prąd

Woda

Ścieki

Wersja zimowa

woda czarna

woda szara

wc bus

punkt zlewny dla autokarów

stacja zlewna

zrzut kaset wc

wersja ogólnodostępna

Pobór opłat

wrzutnik monet

płatność kartą

Camper Drop Pro (Aqua Electro Cash&Credit) - kolumna serwisowa (płatny dostęp do wody, prądu i zlewnia wody szarej i czarnej)Camper Drop Pro (Aqua Electro Cash&Credit) - kolumna serwisowa (płatny dostęp do wody, prądu i zlewnia wody szarej i czarnej)
Camper Drop Pro (Aqua Cash&Credit) - kolumna serwisowa (płatny dostęp do wody oraz bezpłatna zlewnia wody szarej i czarnej)Camper Drop Pro (Aqua Cash&Credit) - kolumna serwisowa (płatny dostęp do wody oraz bezpłatna zlewnia wody szarej i czarnej)
Camper Drop Pro (Aqua) - kolumna serwisowa (bezpłatny dostęp do wody i zlewnia wody szarej i czarnej)Camper Drop Pro (Aqua) - kolumna serwisowa (bezpłatny dostęp do wody i zlewnia wody szarej i czarnej)
Kolumna serwisowa dla kamperów. Pobór czystej wody do kamperaStacja ładowania kamperów. Gniazda elektryczne 230VZlewnia ścieków z turystycznych kaset WC. Zrzut wody czarnej. Serwis kampera.Zlewnia wody szarej. Najazdowa kratka ściekowa dla kamperów i autokarów.

Camper Drop Pro to profesionalne rozwiązania, dające możliwość dopasowania konfiguracji stanowiska zlewnego dla kamperów i WC-BUS (punkt zlewny dla autokarów) do potrzeb inwestora.

Opróżnianie nieczystości płynnych z kasety WC (czarna woda) odbywa się za pośrednictwem zlewni ścieków, czyli otwieranej szuflady zrzutowej, zlokalizowanej w dolnej części kolumny. Zlewnia nieczystości wyposażona jest w system spłukiwania, który aktywuje się przyciskiem, po zakończonym zrzucie kasety WC.

Powyżej szuflady zrzutowej znajduje się kran do płukania kaset WC. Kran aktywuje się na 5 sekund po wciśnięciu przycisku z boku kolumny zlewnej.

Kolumna zrzutowa współpracuje z kratką ściekową, zamontowaną w najazdowej płycie zlewnej, służącą do odbioru wody szarej (mydliny) ze zbiorników w kamperze lub autokarze (WC-BUS na MOP - Miejsca Obsługi Podróżnych). Kartka posiada system spłukiwania, aktywowany z poziomu kolumny Camper Drop, który ułatwia utrzymanie czystości na punkcie serwisowym.

Dodatkowo kolumna Camper Drop może być wyposażona w kran do pobór wody lub gniazda elektryczne do dystrybucji energii elektrycznej. Pobór wody oraz prądu może być ogólnodostępny lub aktywowany poprzez opłatę za pośrednictwem wrzutnika monet lub czytnika kart płatniczych.

Punkt serwisowy

Kolumny Camper Drop Pro w połączeniu z kratką ściekową, zainstalowaną w płycie betonowej, to najwyższej jakości punkt serwisowy dla kamperów oraz autokarów. Stanowiska serwisowe są nieodłącznym elementem wyposażenia kempingów, kamperowisk (Camper Park) oraz punktów WC-BUS realizowanych na Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP) przy autostradach.

Stanowisko zrzutowe umożliwia opróżnienie zbiorników czarnej i szarej wody oraz uzupełnienie zapasów świeżej wody użytkowej w kamperze czy autobusie.

W stacji Camper Drop fizyczne rozdzielenie kranu do dystrybucji wody (po lewej stronie) od sekcji do utylizacji nieczystości płynnych (po prawej stronie) zabezpiecza przed możliwością skażenia bakteryjnego kranu, używanego do poboru czystej wody. W tym celu kolumna również wyposażona jest w oddzielny kran używany wyłącznie do płukania turystycznej kasety WC.

Wszystkie elementy stacji zlewnej wykonane są ze stali nierdzewnej. Dodatkowo, cała instalacja wodna zabezpieczona jest przewodami grzewczymi i może funkcjonować bezawaryjnie w warunkach zimowych.

Stanowisko zlewne dla kamperów i autokarów (WC-BUS - punkt zlewny dla autokarów)Stanowisko zlewne dla kamperów i autokarów (WC-BUS - punkt zlewny dla autokarów)

Stanowisko
Zlewne

Stanowisko serwisowe dla pojazdów turystycznych składa się ze kolumny Camper Drop z kratką ściekową osadzoną na środku najazdowej płyty zlewnej. Instalacja wodna zabezpieczona przewodami grzewczymi, funkcjonuje bezawaryjnie cały rok.

Kolumna Camper Drop opcjonalnie może być wyposażona w kran do pobór wody lub gniazda elektryczne.

Kratka ściekowa

  • Wykonana ze stali nierdzewnej, z przyłączem kanalizacyjnym o średnicy 110mm
  • Wyposażona w system spłukiwania (cztery dysze spłukujące), aktywowany z poziomu kolumny serwisowej
  • Przeznaczona do opróżniania zbiorników z szarą i czarną wodą
  • 50x50 cm - powierzchnia do odbioru ścieków z kampera lub autobusu na MOP'ach.
Kratka ściekowa dla kamperów wyposażona w system spłukiwania i uchylną pokrywą

Kotwa fundamentowa

  • Wykonana ze stali nierdzewnej
  • Dostarczana do klienta wraz z szablonem ułatwiającym poprawne umiejscowienie przyłączy kanalizacyjnych, wodnych i elektrycznych w stosunku do kotwy
  • Kotwę należy osadzić w fundamecie betonowym
Kotwa fundamnetowa ze stali nierdzewnej do umocowania zlewni Camper Drop

Kolumny serwisowe Camper Drop Pro
dostępne wersje

Pro Aqua

Pro Aqua Electro

Pro Aqua
Cash & Credit

Pro Aqua Electro
Cash & Credit

Wersja zimowa zabezpieczenie przed zamarzaniem

X

X

X

X

Oświetlenie led

X

X

X

X

Zrzutu ścieków z kaset WC
wraz z kranem do płukania kasety wc oraz systemem spłukiwania

X

X

X

X

kran do poboru wody

X

X

X

X

Gniazda elektryczne cee 230v/(6,10,16A)

4x

4x

Wrzutnik monet

X

X

Czytnik kart płatniczych

X

X

Możliwość aktywacji dodatkowych gniazd i kranów
na kolumnie elektrycznej Camper Electro

X

X

Pobierz kartę produktu CAMPER DROP [PDF]

Infrastruktura kempingowa, wc-bus oraz mariny

Camper Drop Zero (ścieki / woda) Camper Drop Pro (woda / prąd / ścieki / płatność)Camper Electro (prąd / woda)